Klassikaliste ripsmepikenduste koolitus algajatele

Kellele: Õppijad, kes soovivad teavet ja oskusi ripsmepikenduste paigaldamiseks. Kursus annab praktilisi ja teoreetilisi teadmisi ripsmepikenduste paigaldamiseks ja hooldamiseks. Algajate kursusele võivad tulla kõik, kellele pakub huvi iluteendindus ja käeline tegevus. Töö sobib neile, kes otsivad täiskohaga tööd kui ka neile, kes soovivad lisa teenida.
Aeg: 14.08-26.08.2019, koolitus toimub kolm päeva
I päev 14.08 kell 09.00-10.30 teooria, 10.30-11.00 paus, 11.00-14.45 kuivtrenn (7 ak tundi)
II päev 15.08 kell 09.00-14.15 (7 ak tundi) paigaldus modellil
III päev 26.08 kell 12.00-16.30 (6 ak tundi) hooldus modellil. 
Maht: 20 ak tundi
Kursuse kestvus: 3 päeva. Esimesel päeval saame tuttavaks ripsmepikenduste maailmaga, ajalooga, hügieeniga. Teisel päeval kordame esimesel päeval õpitut ja teostame ripsmepikenduste  paigalduse modellil. Kolmandal päeval õpime ripsmepikenduste hoolduse teostamist modellile, kellele paigaldasime teisel päeval ripsmepikendused ning räägime, kuidas kliendi ripsmeid kahjustamata eemaldada ripsmepikendusi.

Eesmärk: Ripsmepikenduste paigaldamise koolitusel õpid, kuidas kvaliteetselt teostada ripsmepikenduste paigaldamist, hooldamist, eemaldamist ja millised on selleks kõige õigemad ja kvaliteetsemad materjalid.

Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn.12, Pärnu, klass A125

Kursuse teemad:
Ripsmetehniku tööst, võimalustest
Ripsmete kasvutsüklid
Niiskus, temperatuur ja neist tulenev liimivalik
Silmakujud ja täiuslike ripsmete modelleerimine
Ripsmepikendused
- Materjalid
- Pikkused
- Paksused
- Kaarduvused
Tööks vajalikud vahendid – mida silmas pidada, et ise ka terve püsida
Hügieeninõuded (Terviseamet)
Allergiad ja silmahaigused
Ripsmepikenduste eemaldus
Enim levinud vead
Hoolduse meelespea
Turundus

 
Õpiväljundid:
• Tunneb ripsmete paigaldamise ja hoolduse tehnikat
• Oskab valida erineva suurusega ripsmepikendusi vastavalt kliendi silmakujule
• Teab hügieeni- ja ohutusnõudeid
• Kuidas ennast õigesti turundada
• Tunneb viise, kuidas ripsmepikendusi korrektselt eemaldada
Kursusele on vaja leida modell, kelle peal ripsmed paigaldate, aitame leida ka ise kui tekib modelli leidmisel probleeme. Modell peaks olema kohal kaks korda ja tulema kohale teiseks päevaks, siis paigaldate ripsmepikendused ja teisel korral ehk siis kolmandal päeval teete ripsmepikenduste hoolduse.
Koolitaja: Helen Saveljeva. Töötab Aile ilusalongis. Töökogemust 7 aastat.

Grupi suurus: maksimum 6 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Maksumus: 225 EUR-i (sisaldab kõiki materjale, mida koolitusel kasutatakse)
 
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).
Info: Heleri Heinla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Telefon 44 51 968, 53 446 945
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee