#gruemenu.grue

Meeskondade juhtimine ja juhendamine 07.10.2019

 Aeg: 07.10.2019, algusega kell 9.30 - 16.30

Ajakava:
9.30-9.45  Sissejuhatus
9.45-11.00 Meeskond ja meeskonnatöö. Meeskonna loomine ja tegevuste planeerimine.
Rollid meeskonnas, hea juhi omadused. Herve Merivald
Virgutuspaus
11.15-12.45 Koostöö kujunemine meeskonnas, efektiivne meeskond.
Koostööprobleemid meeskonnas. Herve Merivald
Lõunapaus
13.15-14.45 Õnnelik meeskond, meeskonna jõustamine. Herve Merivald
Virgutuspaus
15.00-16.30 Tunnustamise ja motiveerimise viisid, toimiv tagasiside. Herve Merivald
Toimumise koht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Niidupargi tn 12, Pärnu, B- korpuse III korrus, ruum B 307
Maht: 8 tundi
Sihtgrupp: Kõik inimesed, kes juhivad meeskondi ja töötavad meeskondadega või kes alustavad tööd meeskonna juhina või kes soovivad juhtimisalaseid oskusi ja teadmisi täiendada.
Kursuse hind: 75 EUR, sisaldab õppematerjale ja kohvipausi
Grupi suurus: miinimum 6 õppijat, grupi komplekteerumisel täpsustab koolituse korraldaja koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumisruumi e-posti teel hiljemalt 7-5 päeva enne koolituse algust.

Majutusvõimalus: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodus Niidupargi 16, info õpilaskodu juhatajalt Siire Tõrva - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 4451963, 58607746. Ühe ööpäeva maksumus on 8 EUR.
Õpiväljundid:
Koolituse läbinu:
Omab teadmisi meeskonnatöö tähtsusest
Oskab meeskonnatööd kavandada
Oskab meeskonnatööd tõhustada ning juhtida.
Koolituse teemad:
1. Meeskond ja meeskonnatöö. Meeskonna loomine ja tegevuste planeerimine. Rollid meeskonnas, hea juhi omadused.
2. Koostöö kujunemine meeskonnas, efektiivne meeskond. Koostööprobleemid meeskonnas.
3. Õnnelik meeskond, meeskonna jõustamine. Tunnustamise ja motiveerimise viisid, toimiv tagasiside.
Hindamismeetod: Eneseanalüüs, grupiliikmete ja koolitaja tagasiside. Mitteeristav hindamine.
Hindamiskriteeriumid:
Õpitulemused on hinnatavad praktiliste harjutuste tulemuste ning harjutuste analüüsi kaudu, osalejatele antakse sellekohast tagasidet.
Lõpetamise tingimused:
Õpingute lõpetamiseks õppija on sooritanud eneseanalüüsi läbi praktilise harjutuse ning saavutanud püstitatud õpiväljundid.
Koolituse läbimisel väljastatakse osalejale tunnistus koos akadeemilise õiendiga.
Koolitaja:
Herve Merivald, Haridusteaduste magister, Tallinna Ülikool 2009, Sotsiaalteaduste magister, Tallinna Ülikool 2007. Juhtinud Häirekeskuses abi ja infokeskust aastatel 2004-2012. Töötanud Häirekeskuse arendusosakonna juhatajana aastatel 2012-2017. Koordineerinud abi ja infotelefonide teenuste arendamist ja väljatöötamist: Tallinna ja kohalike omavalitsuste abitelefonid, Keskkonnainspektsiooni valvetelefon, Päästeala infotelefon. Juhtinud Häirekeskuse arendustegevusi. Täiskasvanute koolitaja koolitajakogemus Häirekeskuse teenindava personali koolitamisel.
Koolituse korraldaja: Sirje Pauskar, täiendus- ja ümberõppe teenistuse juhataja; tel 55642968, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Tasumine ning loobumine: Peale õppija koolitusel osalemise kirjalikku kinnitust väljastatakse arve, mis kuulub tasumisele. Alanud koolitusest loobumise korral koolituse tasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus õppijale püsib (va erijuhtudel).

 

 

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.