#gruemenu.grue

Ahjumeistri täiendõpe: soome ahi, potikivist ahi

Sihtrühm:  Pottsepad, kaminameistrid, korstnapühkijad, ahjuparandajad, käsitöölistest väikeettevõtjad. 
Aeg:  Planeerimisel sügis 2018 (2-3 korda nädalas õhtuti korraga 4 ak. tundi)
Maht:
 80 tundi

Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Niidupargi tn. 12, Pärnu, töökoda

Eesmärk: Õpetamisega taotletakse, et õppija teab ja tunneb küttekoldeid (ahjud), nende ehitamise tingimusi ja kvaliteedinõudeid; pottsepatöödel kasutatavaid materjale ja töövahendeid; pottsepatööde põhireegleid ja järgib neid tööde teostamisel; ahjude liigitust, ahjulõõride süsteeme ja üldnõudeid nende ehitamisel, pottahjude ja -pliidi ladumise tehnoloogiat, soome ja potikivist ahju ehitamise spetsiifikat, tuleohutusnõudeid. Õppija omandab praktilised oskused erinevate ahjutüüpide ehitamiseks.


Kursuse teemad:

Pottsepatöö põhireeglid, oma töö korraldamine 4 tundi
Tööohutus ehitustöödel. Tuleohutus ja töökultuur, ohutustehnika nõuded, kütuse valik ja põlemine 6 tundi
Pottsepa töövahendid ja –materjalid, materjalikulu arvestamine 6 tundi
Remonttööde teostamise järjekord 4 tundi
Praktilised tööd:
Soome ahi 30 tundi
Potikivist ahi 30 tundi

Koolitajad: Lembit Lill, ehituseriala kutseõpetaja 
Grupi suurus: miinimum 7 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).
Maksumus: 480€ (lõplik)

Koolitusjuht: Gerli Ollino, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.44 51 968, 50 14 291

 

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.