Traditsioonilise Tiibeti meditsiini massaaž Ku Nje

Aeg: planeerimisel 2020 sügis, 4 korda, 4 ak tundi korraga, kell 16.30-19.45
Toimumise koht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn. 12, Pärnu.
Sihtrühm: Akadeemilise või –täiendmeditsiini valdkonnas tegutsev terapeut, massöör, nõustaja, kes soovib inimese tervise käsitluse mitmekesistamiseks kasutada Tiibeti meditsiini traditsioonilist massaažiteraapiat. Samuti kõik, kel huvi enda ning oma tuttavate ja lähedaste tervise analüüsimiseks ja aitamiseks kasutada Tiibeti pärimusmeditsiini põhiprintsiipe. Ku Nje massaaži kursusel osalemise eelduseks on „Traditsioonilise Tiibeti meditsiini alused“ läbimine.

Pakume juurde ka teisi mooduleid antud valdkonnaga tutvumiseks. Tutvugee meie koolituskalendriga.
Grupi suurus: miinimum 6 õppijat ja maksimum 12 õppijat
Maht: 16 tundi

Õpiväljundid:
See kursus annab võimaluse saada täpsem ülevaade väga pikkade traditsioonidega Tiibeti pärimusmeditsiinist, mille teadmised on autentsel kujul säilinud tänapäevani. Tiibeti traditsiooniline meditsiin (TTM) on samaväärselt akadeemilise meditsiiniga riiklikult rakendatav meditsiinisüsteem mitmekümnes riigis, mis katab ligi poolt maailma populatsioonist. Viimastel aastakümnetel on Tiibeti meditsiini õpetused sarnaselt Hiina ja Ajurveeda süsteemiga järjest laiemalt kasutusele võetud ka lääne ühiskonnas. Sellel kursusel saab põhjalikuma ülevaate Tiibeti meditsiini inimesekäsitlusest, kehatüüpidest, organismi ülesehitusest kehaenergiate tasandil ning füüsilises vormis, haiguste tekkepõhjustest, patoloogiate tekkemenhanismidest, diagnostikameetoditest ning dieedi ja eluviisi printsiipidest tervise hoidmisel ja ravimisel.

- teab Ku Nje massaaži põhiprintsiipe ja iseärasusi, oskab võtta anamneesi ja määrata inimese kehatüüpi; teab erinevatele kehatüüpidele sobilike õlide valmistamise teooriat ning oskab neid koostada; tunneb õlide pealekandmise tehnikaid.
- teab ja oskab kasutada järgmisi massaaži tehnikaid: töö liigestega, lihasmenetlus kael, selg, turi ning lülisamba punktid siseorganite ja –energiate mõjutamiseks.
- teab ja oskab kasutada järgmisi massaaži tehnikaid: lihasmenetlus jäsemetel, kaelal ja näol, rinnal, kõhtul. Oragnite ja organsüsteemide mõjutamine Ku Nje punktide kaudu.
- tunneb erinevate kompresside kasutamise võimalusi, on omandanud õli eemaldamise tehnikad.

Kursuse teemad:
I. moodul: Ku Nje massaaži tutvustus, anamneesi võtmine ja kliendi/patsiendi hindamine (sh kehatüübi määramine); erinevatele kehatüüpidele sobilike õlide valmistamise teooria ning kokku segamine; õlide pealekandmise tehnikad.
II. moodul: Massaaži tehnikad – töö liigestega, lihasmenetlus kael, selg, turi ning lülisamba punktid siseorganite ja –energiate mõjutamiseks.
III. moodul: Massaaži tehnikad: Lihasmenetlus jäsemetel, kaelal ja näol, rinnal, kõhtul. Oragnite ja organsüsteemide mõjutamine Ku Nje punktide kaudu.
IV. moodul: Kompressid, õli eemaldamise tehnikad, kokkuvõte, tagasiside

Loengut viivad läbi Tiibeti meditsiini terapeudid Silva ja Kaido Soobik. Nad mõlemad on õppinud Rahvusvaheslises Tiibeti Meditsiini Akadeemias dr. Nida Chenagtsangi käe all ning töötanud viimased 15 aastat Tiibeti Meditsiini Keskuses Men Ling, Pärnus. Silva on lõpetanud ka Tartu Tervishoiukõrgkooli toitumisnõustaja erialal. Lisaks tegelevad nad Tiibeti meditsiini ning vaimsete praktikate koolituste ja laagrite korraldamisega oma Tiibeti meditsiini maakeskuses, Jõõpres.

Koolituse lõpus saate tunnistuse koolituse läbimise kohta.

Kursuse hind: 155 eurot, võimalus tasuda kahes osas.
Tasumine ning loobumine:
osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Koolitusjuht: Heleri Heinla, PKHK koolitusjuht, 4451968; 53446945
e- post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.