#gruemenu.grue

Kinesioteipimise baaskoolitus

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kellele: Kursusel osalemine ei nõua süvendatud eelteadmisi, oodatud on kõik, kellele läheb korda enda ja teiste skeletilihassüsteemi vaevuste leevendamine.
Aeg: planeerimisel kevad 2020, kell 16.30-20.45
Maht: 5 ak. tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn.12
Koolituse kava:
Kinesioteipimine on meetod, kus teibiribade asetamisega suunatakse keha tõhusamalt eneseparanemise tsüklisse.
- Kinesioteipimise meetodi teket ja arengut.
- Selgitatakse kinesioteipimise toime põhialuseid lähtudes teadusuuringutest.
- Tutvustatakse teipimise erinevaid viise ja õpetatakse selgeks kinesioteipimise põhitehnikad.
- Kuidas ja millal kinesioteipi on kõige parem kasutada.
- Praktilises osas harjutame kinesioteibi paigaldamist piirkondades, kus kõige sagedamini probleeme esineb nagu: alaselg, kael, õlg, põlved jne.
Kursusel riietuda mugavalt ja arvestada, et teibitavaid kehaosasid tuleb paljastada.
Kaasa võtta käärid. 
 
Koolitaja:
Lauri Rannamaa,  lõpetas 2001. aastal Tartu Ülikooli liikumis- ja sporditeaduste eriala magistriõppe liikumisravi eriharus.
Omandatud erialad: füsioteraapia, manuaalteraapia, Dry Needling, kinesioteipimine. Tegutsenud massööri ja füsioterapeudina 2002 Salt Lake City, 2006 Torino ja 2010 Vancouveri taliolümpiamängudel ning 2008 Pekingi, 2012 Londoni ja 2016 Rio de Janeiro OM-il. Olnud aastast 2003 EOK meditsiininõukogu liige ja 2004–06 Eesti Füsioterapeutide Liidu nõukogu liige. Avaldanud teadusartikleid Eestis ja välismaal, viib läbi kursuseid kinesioteipimisest, triggerpunktidest, erinevatest pehmekoe- ja liigesteraapiatest. Aastast 2011 OÜ Füsioteraapia Kliinik juhatuse liige. Aastast 2015 Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktika Seltsi president. Töötab erapraksises Kuressaares ja Tallinnas.
 
Õpiväljundid:
• Kirjeldab kinesioteipimise meetodeid
• Oskab valida teipimise erinevaid viise ja põhitehnikaid
 
Maksumus: 65 (sisaldab kõiki materjale)
Grupi suurus: miinimum 10 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).
 
Koolitusjuht: Heleri Heinla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , 445 1968, 53446945
Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.