Palkmajaehitajad sooritasid 12.10 kutseeksamit

Reedel 12.10.2018 toimus Pärnumaa  Kutsehariduskeskuses  järjekordne palkmajaehitajate kutseeksam, kus kõik eksami sooritajad olid täiendus- ja ümberõppe teenistuse õppurid. 
Eksamitöös oli kombineeritud teooria ja praktiline töö ning selle edukaks sooritamiseks tuli eksaminandidel eelnevalt lahtimonteeritud palkmaja ühise meeskonnana uuesti kokku panna. Protsessi vältel esitas komisjon eksamitegijatele ka teoreetilisi küsimusi saamaks tõendust, et lisaks õigetele töövõtetele on omandatud ka teadmised palkmajade ehituspõhimõtetest.
Kutseomistamise korraldamiseks moodustati kvalifikatsiooni omistava Eesti Puitmajaliidu juurde hindamiskomisjon. Sel korral hindasid sooritusi Lauri Kivil, Margus Kasekamp, Andres Veel ning komisjoni esimees Elari Kivisoo. 
Kõigil eksami sooritajatel on hetkel käimas (24.08- 27.10.2018) ka ESF rahastusel koolitus puitkonstruktsioonide ehitaja põhioskused, mahuga 120 tundi. Koolitatavaid aitas kutseeksamiks ettevalmistada meie suurepärane kutseõpetaja Karli Edo.
Kõigile kutseeksami sooritajatele väljastati väärtuslik tunnistus (palkmajaehitaja tase 3), mis kehtib üle Euroopa.
Eesti Puitmajaliit ning Pärnumaa Kutsehariduskeskuse täiendus- ja ümberõpe soovivad värsketele palkmajaehitaja kutse omandanutele edu!

 

© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.