Strateegiline personalijuhtimine- personalistrateegia

Aeg: 23.10.19, ühel õhtul kell 16.00-20.15, 5 ak tundi korraga.
Sihtgrupp: Juhiabid, raamatupidajad, sekretärid, personalispetsialistid ja väikeettevõtte juhid, kes soovivad ennast täiendada personalitöös.
Maht: 5 tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn 12 Pärnu

Eesmärk: on anda õppijale ülevaade strateegilisest personalijuhtimisest ning personalistrateegia koostamise põhimõtetest.

Õpiväjund: õppija teab strateegilise personalijuhtimise aluseid ning oskab koostada personalistrateegia lähtuvalt põhikomponentitest.

Kursuse teemad:

Mis on strateegiline personalijuhtimine;
Personaliarendus strateegia osana; 
Personalistrateegia mõiste;
Personalistrateegia loomise etapid;
Personalistrateegia elluviimine;
Personalistrateegia uuendamine.

Grupi suurus: miinimum 7 õppijat

Koolitaja: Marit Tisler, M.I.K.S. konsultatsioonid OÜ
Koolitaja on lõpetanud finantsjuhtimise eriala ja õppinud haldusjuhtimist magistrantuuris. Koolitaja omab 18 aastast kogemust personalijuhtimise valdkonnas töötades. On koostanud personalistrateegiaid ja viinud ellu erinevaid personaliarenduse projekte. Läbinud täiskasvanute koolitaja koolituse, kokku 160 tundi.

Hind: 125 eurot
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Info: Heleri Heinla, Täiendus- ja ümberõppe teenistuse koolitusjuht
tel: 5344 6945; 445 1968, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.