Värbamine ja valik

Aeg: 13.05.2020, ühel õhtul kell 16.00-20.15, 5 ak tundi korraga.
Sihtgrupp: kellel on tööülesannetest tulenevalt vajalik korraldada töötajate värbamist ja valikut.
Maht: 5 tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn 12 Pärnu

Eesmärk: on anda õppijale ülevaade värbamise ja valiku teoreetilisest käsitlusest ning anda praktiline kogemus värbamise korraldamisest, valiku protsessist sh töövestluse läbimängimine, suutes iseseisvalt läbi viia värbamise ja valiku protsessi.
Õpiväjund: õppija teab värbamise ja valiku põhimõtteid ning oskab läbi viia töövestlust ning ise ka töövestlusel osaleda.
Koolituse lõpus väljastatakse tunnistus.

Kursuse teemad:
• Värbamine ja valik teoorias;
• Tööandja bränd;
• Värbamise ja valiku protsess;
• Tööpakkumiste koostamine ja otsingumeetodid;
• Hindamine sh tööintervjuu ettevalmistamine.

Grupi suurus: miinimum 7 õppijat

Koolitaja: Marit Tisler, M.I.K.S. konsultatsioonid OÜ
Koolitaja on lõpetanud finantsjuhtimise eriala ja õppinud haldusjuhtimist magistrantuuris. Koolitaja omab 18 aastast kogemust personalijuhtimise valdkonnas töötades. On koostanud personalistrateegiaid ja viinud ellu erinevaid personaliarenduse projekte. Läbinud täiskasvanute koolitaja koolituse, kokku 160 tundi.

Hind: 125 eurot
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Info: Heleri Heinla, Täiendus- ja ümberõppe teenistuse koolitusjuht
tel: 5344 6945; 445 1968, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.