#gruemenu.grue

Töösuhte alustamine tööandja vaatenurgast

Aeg: 15.04.2020 kolmapäeva õhtul kell 16.00-20.15, 5 ak tundi.
Sihtgrupp: Juhiabid, sekretärid, personalispetsialistid ja väikeettevõtte juhid, kes soovivad põhiteadmisi töösuhte alustamisest ning kellel puuduvad varasemad oskused ja teadmised personalitööst.
Maht: 5 tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn 12 Pärnu

Eesmärk: Koolituse lõpuks omab õppija üldist arusaama kuidas töölevormistamisega seotud protseduurid peavad toimima, mis on olulised dokumendid ja mida jälgida esimese nelja kuu jooksul töötaja tööle tulemisel.

Õpiväjundid:
Koolituse lõpuks õppija
• on teadlik vajalikest tööandja kohustustest, mis tulenevad töölepinguseadusest ja teistest töösuhteid reguleerivatest seadustest, töösuhte vormistamiseks vajalikest tööandja tegevustest ja dokumentidest, erinevate töösuhte vormide erisustest.
• oskab koostada töösuhte vormistamiseks vajalikke dokumente.

Kursuse teemad:

1. Aita sisse elada
2. Mida täpsemalt teha?
• lepingueelsed läbirääkimised
• milline leping
• töösuhte vormistamine
• töötamise registreerimine
• avaldus valitava tulumaksumäära kohta
3. Tutvusta organisatsioonisiseseid väärtusi ja toimimise põhimõtteid ehk töökorraldusreegleid.
4. Juhenda ja õpeta (töötervishoiu ja tööohutuse korralduses olulised teemad)
5. Kaitse andmeid.

Grupi suurus: miinimum 7 õppijat

Koolitaja: Marit Tisler, M.I.K.S. konsultatsioonid OÜ
Koolitaja on lõpetanud finantsjuhtimise eriala ja õppinud haldusjuhtimist magistrantuuris. Koolitaja omab 18 aastast kogemust personalijuhtimise valdkonnas töötades. On koostanud personalistrateegiaid ja viinud ellu erinevaid personaliarenduse projekte. Läbinud täiskasvanute koolitaja koolituse, kokku 160 tundi.

Hind: 95 eurot
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Info: Heleri Heinla, Täiendus- ja ümberõppe teenistuse koolitusjuht
tel: 5344 6945; 445 1968, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.