#gruemenu.grue

CNC-pingi koolitus

Kellele: freesijad, puidutöötlejad, CNC-pingi tehnoloogiast huvitatud täiendõppijad.
Eeldused: CNC-pingi tööpõhimõtete üldteadmised, arvutikasutuse oskus

Aeg: 04.05-15.06.2020, kell 16.45-20.00. Koolituspäevad esmaspäev ja kolmapäev.
Maht: 48 tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Niidupargi tn. 12, Pärnu

Kursuse eesmärk: Omandab algteadmised CNC- tööpingi programmjuhtimisest. Oskused lugeda kasutusvõimalusi ja kasutada CNC- tööpinki kvaliteedinõuetele vastavate detailide töötlemisel.
Tutvu ka eelmise kursuse fotodega!

Kursuse teemad:
1. Tutvumine pingiga- High Z 1000
2. Tutvumine Sahos F3000
3. CNC masina konstruktsioon, põhisõlmed
4. CNC- pinkide juhtimine, NC-koodid (G- ja M- käsud)
5. Vertikaalne ja horisontaalne puurimine, soonimine, saagimine, freesimine, pesade töötlemine, polügonaalsete kujundite töötlemine. Harjutusülesanded.
6. AlphaCAM tarkavara tutvustus
7. Lõikeriistad ja spindli kinnitussüsteemid puidutööstuse CNC töötlemiskeskustel
8. Ohutushoid masinaga töötlemisel. Töövõtted masina käivitamisel. Masina konstruktsioon. Vaakumpadjad. Vaakumpump. Tooriku seadistamine masinasse.
9. Praktiliste harjutusülesannete, programmide koostamine

Koolitaja: Janek Suu, CNC-pingi õppejõud
Grupi suurus: miinimum 5 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Maksumus: 800 EUR
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).
Koolitusjuht: Gerli Ollino, e- mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; telefon: 445 1968, 501 4291

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee