#gruemenu.grue

Looduskosmeetika õpituba (näokreemi ning deodorandi valmistamine)

Nahk on meie suurim organ, mis puutub kokku välismaailmaga. Et nahal alati hea oleks ja hästi toimiks, siis on meie endi võimuses oma nahka hästi hoida. Poekreemide laiast valikust on raske leida 100% tervislikku ja tervist mittekahjustavat toodet. Need sisaldavad naftakeemiat, säilitusaineid ja silikoone. Õnneks on võimalik kreemid ja deodorandid endale ise valmistada. Need vastavad täielikult iga inimese enda naha vajadustele. 
Selgeks saavad mõisted destilleeritud vesi, vesivann, emulsioon, emulgaator ja emulgeerimine.

Kreem saab mõnusalt lõhnav ja tuntavalt nahka paitav, deodorant  aga naturaalne. Pealegi on omavalmistatud kreem odavam kui poest ostetud kallis kreem, ega sisalda säilitus- ja värvaineid ega naftakeemiat,  mis võivad allergiat tekitada.


Aeg: 22.10.2019 kell 16.00-18.00                                 

Toimumise koht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn. 12, Pärnu

Sihtrühm: Õpituppa ootame huvilisi, kes soovivad saada teadmisi üdini  loodusliku kreemi ja deodorandi valmistamisest looduslike toorainetega.


Eesmärk:
 Annab teadmised, milliseid vahendeid ja toorainet kasutada, et valmistada looduslikku kosmeetikat (kreemi ja deodoranti). Koolitus annab ülevaate, milliseid vahendeid ja tooraineid kasutada erinevate näotüüpide puhul. Valmib looduslik käsitöö kreem ja deodorant.

Maht: 2 astronoomilist tundi (2* 60 min.)

Õpiväljundid:                       
Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada loodusliku kreemi.
Koolitusel osaleja tunneb kreemitegemiseks sobivaid koostisosasid ja varieerib retsepti.
Koolituse osaleja teab allikaid, kust vajalikke tooraineid ning täpsemat teavet leida.
Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada loodusliku deodorandi.
Koolitusel oskab jälgida ohutust kreemi tegemisel


Koolituse teemad:    

Töövahendite, materjalide ja tooraine tutvustus.
Lihtsa kreemi- ja deodorandiretsepti  koostamine, koostisosade kaalumine.
Õppepäeval valmib  looduslik käsitöökreem ja deodorant. Kreemitegemise juures kasutatakse kohalikku mesilasvaha, erinevaid  taimseid rasvu/õlisid (tudraõli) ning lisada võib näiteks taimetõmmist destilleeritud vee asemel, mis lisab kreemile  taimeväge ja häid omadusi. Deodorandis  kasutatakse kookosrasva ja iga osaleja saab  valida meeldiva eeterliku õli selle lõhnastamiseks.

Maksumus:  42€/ osaleja.

NB! Iga osaleja võtab kaasa kuni 50ml taara/purk näokreemi jaoks. Deodorandi  jaoks väiksem purk /topsik 30ml ning väike kauss ja lusikas tooraine segamiseks.

Grupi suurus: miinimum 6 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Lektor: Heler Põld- läbinud käsitöö kosmeetika koolitused 6 a tagasi, valmistanud looduslikku kosmeetikat 6 a, samuti läbi viinud 30-40 looduskosmeetika koolitust. Aastal 2015 pälvis Saaremaa Suveniiri konkursil 2 rahalist auhinda oma toodetega. Tooted valmivad Kuressaares koduses nõiaköögis  ja nendes kasutatakse kohalikku toorainet nii palju kui võimalik.

 

Koolitusjuht:  Gerli Ollino, PKHK täiendusõppe koolitusjuht, 4451968; 5014291, e- post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee