#gruemenu.grue

Näohooldus iseendale

Aeg: planeerimisel oktoober 2019. R ja L. Reedel kell 16.15-20.15 (korraga 5 ak. tundi), laupäeval kell 10.00-15.30 (korraga 7 ak tundi)

Toimumise koht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn. 8//12, Pärnu, A125

Sihtrühm: Õppijad, kes soovivad rohkem teada näohooldusest iseendale, selgeks saada põhiteadmised, kuidas oma näonahka hoida ja hoolitseda selle eest.

Koolituse eesmärk: omandada teoreetilised teadmised ja praktilised oskused koduseks näonaha hoolduseks.

Maht: 12 tundi

Õpiväljund:

oskab määrata näonaha põhitüüpi ja teostada endale igapäevast näohooldust kasutades selleks sobivaid tooteid ja töövõtteid.

Koolituse teemad:

-naha ehitus

-näonaha põhitüübi määramine

-näohooldustoodete ja vahendite kasutamine

-näohoolduse tööde järjekord

-naha algpuhastus

-koorimine

-maskid, mähised

-kreemid

-seerumid


Grupi suurus
: 8 inimest

Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Lõpetamise tingimused:

Kursuse lõpuülesanne koosneb praktilisest arvestusest.

Hindamiskriteeriumid:

Praktilise arvestuse hindamine: mitteeristav hindamine.

Läbiviija: 

Ruth Ilves - Ruth Ilves, PKHK kosmeetika eriala kutseõpetaja. Tallinna Pedagoogikaülikool, algõpetuse metoodika ja pedagoogika eriala, vastab magistritasemele. Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool- kosmeetik

Kursuse hind: 96 eurot, sisaldab koolitusel kasutatavaid materjale

Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Koolitusjuht: Heleri Heinla, PKHK koolitusjuht, 4451968; 53446945

e- post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee