#gruemenu.grue

Ripsmete lamineerimise koolitus

Kellele: Õppijad, kes soovivad teavet ja oskusi LashLift tehnoloogiast. Koolitus on sobilik nii iluteenindajatele kui ka inimestele, kellele iluteenused huvi pakuvad. Kursus annab teoreetilised ning praktilised teadmised naturaalsete ripsmete püsikoolutamisest ning keemilisest värvimisest neid kahjustamata

Aeg:
  30.03.2020, kell 16.00-19.45
Maht: 5 ak tundi
Kursuse kestvus: 1 päev

Toimumiskoht:
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn.12, Pärnu, klass B205

Ripsmete lamineerimine on oma ripsmete koolutamine silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele etapiti spetsiaalsed vahendid, mille eemaldamise järel värvitakse ripsmed kliendi poolt valitud tooni ripsmevärviga. Lõpetuseks kantakse kliendi ripsmele seerum, mis toidab ripsmeid. Protseduur võtab aega ligikaudu tund kuni poolteist ning seda võib korrata umbes 5 nädala tagant olenevalt sellest, kui kiiresti kliendi enda ripsmed vahetuvad. Töös kasutame My lamination tooteid, mis on õrnatoimelised ning võitnud mitmeid auhindu.

Kursuse teemad:
• Teooria;
• Kliendi ettevalmistus ja töövahendid;
• Õige kaarduvuse valimine ning kliendi naturaalsete ripsmete hindamine;
• Ripsmete värvimine ning tooni valik;
• Teenuse hinna määramine;
• Õpitu praktiseerimine modellil.

Õpiväljundid:

Õppija oskab kliendi ripsmeid koolutada kahjustamata, tunneb ripsmete lamineerimisega kaasnevaid ohte, oskab valida kliendile sobiva kaarduvuse ning värvida keemiliselt ripsmeid.

Koolitusele tuleks võtta kaasa modell.  

Koolitaja: Helen Saveljeva. Töötab Aile ilusalongis. Töökogemust 7 aastat
Grupi suurus: 4 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Maksumus: 180 eurot (Sisaldab stardikomplekti väärtuses 65 eurot (1p geelpatju, silikonid, sond, kamm, harjake, lash lifti liim, 3 koolutuseks vajalikku pakikest (lifting, fixing, seerum) ja pintsel).
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Info: Heleri Heinla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Telefon 44 51 968, 53 446 945

 

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee