3D kulmuhooldus

Kellele: See koolitus on Sinule kui soovid omandada kulmutehniku oskused profesionaali tasemel! Koolitus on sobilik nii iluteenindajatele (kosmeetikud, juuksurid, jumestajad) kui ka inimestele, kes tunnevad suurt huvi valdkonna vastu. Kursus sisaldab põhjalikku teooriat, praktilisi harjutusi, praktilisi töid modellidega, juhendaja demotöid.

Kursus on mõeldud õppijatele, kes on eelnevalt osalenud kulmude värvimise ja modelleerimise baaskursusel või on antud teemaga kursis.

Aeg: planeerimisel september 2022, kell 10.00-16.00
Maht: 8 ak tundi
Kursuse kestvus: 1 päev

Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn.12, Pärnu, klass B205

Kursuse teemad:
1. Kulmud läbi ajaloo ehk siis kulmude trendid aastast 1920 kuni tänapäevani ning ajastute mõjutused ja tagajärjed.
2. Näotüübid ning sobilikud kulmukujud
3. Kliendi kulmude analüüs
4. Anatoomia ning kulmude mõõdistamine sh. Golden Ratio tööriistaga
5. Erinevate kulmuvärvide (plussid/ miinused) ja abimaterjalide tutvustus
6. Kerg- ja püsivärvide pealekandmise tehnikad
7. Modelleerimine (ettevalmistamine, vahatamine, kitkumine)
8. Lõppviimistlus
9. Soovitused kuidas stimuleerida kulmukarvade tagasikasvamist ning milliseid soovitusi anda kliendile koduhoolduseks samuti väikesed nipid kulmumeigi tegemiseks

Õpiväljundid:
Õppija oskab kliendi kulme värvida 3D tehnikas, modelleerida kasutades vahatamise ja kitkumise tehnikat ning teha lõppviimistlust.

Koolitusele tuleks võtta kaasa üks modell.

Koolitaja: Kati Uustal, kulmuekspert ja koolitaja aastast 2016.
Pärnu esimese ja ainukese spetsiaalselt kulmudele suunatud WowBrow Kulmu- ja Ilustuudio looja. Koolitanud on Kati Uustal ennast kulmude, ripsmete, jumestuse kui ka depilatsiooni valdkonnas nii Eesti kui ka rahuvusvaheliste koolitajate käeall.

Grupi suurus: miinimum 3 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Maksumus: 200 eurot (sisaldab materjali).
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

 Info: Heleri Heinla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Telefon 44 51 968, 53 446 945