#gruemenu.grue

Looduskosmeetika õpituba (huulepalsami ja magneesiumiga vannisoola valmistamine)

Aeg: Planeerimisel juuni 2020 kell 16.00-18.15
Toimumise koht:
Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn. 12, Pärnu

Sihtrühm: õpituppa ootame huvilisi, kes soovivad saada teadmisi huulepalsami ja vannisoola valmistamisest looduslike toorainetega.

Eesmärk: koolitus annab teadmised, milliseid vahendeid ja toorainet kasutada, et valmistada looduslikku kosmeetikat (huulepalsamit ja vannisoola) ning ülevaate, milliseid ohutus ja kaitsevahendeid tuleb kasutada huulepalsami ja vannisoola valmistamisel.

Maht: 3 tundi (3*45 min).

Õpiväljundid:  

Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada huulepalsami.
Koolitusel osaleja tunneb huulepalsami ja vannisoola tegemiseks sobivaid koostisosasid ja varieerib retsepti.
Koolituse osaleja teab allikaid, kust vajalikke tooraineid ning täpsemat teavet leida.
Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada vannisoola.
Koolitusel oskab jälgida ohutust huulepalsamikeetmisel.


Koolituse teemad:    

Töövahendite, materjalide ja tooraine tutvustus
Lihtsa huulepalsami retsepti koostamine
Õppepäeval valmib käsitöö huulepalsam ja vannisool. Vannisoola juures kasutatakse magneesiumi helbeid ja taimseid lisandeid ning lisada võib näiteks meresoola, himaalaja soola, lilleõisi, purustatud marju jms.

Maksumus: 32€/ in. (sisaldab kõiki materjale).

NB! Palun võtke kaasa ümara põhjaga kauss, kus sees saaks segada kokku vannisoola ning segamiseks supilusikas (kaussi saab pärast edasi ka toiduvalmistamisel kasutada) ning vannisoola jaoks purk või topsik, mis mahutaks umbes 200-250ml.

Grupi suurus: miinimum 8 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Lektor:
Heler Põld-
herbaatik/ loodustoodete valmistaja/koolitaja/loodusgiid. Heler Põld on läbinud loodusgiidi 5 taseme koolituse, samuti loodustoodete erinevad koolitused: koolitus erinevate taime teemadega; taimede süvatundmise ja kasutamise kunst - herbaatika, 360h; loodustoodete tootearenduse ja turunduse intensiivkursus, 112h; loodustoodete valmistamine, 30h - Herbaatika ja Holistilise Fütoteraapia Koolis.
Valmistanud looduslikku kosmeetikat 7,5 a, samuti läbi viinud umbes 100 loodustoodete koolitust. Aastal 2015 pälvis Saaremaa Suveniiri konkursil 2 rahalist auhinda oma toodetega. Loodusooted valmivad brändinime HELERBA all Kuressaares koduses nõiaköögis ja nendes kasutatakse kohalikku toorainet nii palju kui võimalik. Samuti on kasutuses palju imelisi taimi, ürte, maitseaineid ja muid loodusande Saaremaa metsikust ja maagilisest loodusest!
Tooteid on võimalik soetada: Saarte Sahvrist Kuressaares, Ehtne pood Aurigas, Sirkka Nõiapood Muhus. 


Koolitusjuht: Gerli Ollino, koolitusjuht, 445 1968; 501 4291, e- post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee