Loodustoodete õpituba (unenäopüüdja ja kadaka/pihlaka käevõru valmistamine)

Aeg: 16.11.2020 kell 16.00-19.00 (1 päev)
Toimumise koht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn. 12, Pärnu

Maht: 4 tundi (4* 45 min).

Eesmärk: koolitus annab teadmised, milliseid vahendeid ja materjale kasutada, et valmistada loodustooteid nagu unenäopüüdja ja käevõru ning ülevaate millal midagi korjata ja kuidas ja milliseid tööriistu kasutada.

Õpiväljundid:  

Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada unenäopüüdja.
Koolitusel osaleja tunneb unenäopüüdja valmistamiseks sobivaid materjale: sulgi, pärleid, pitsi, paelu, kangast ja varieerib nendega.
Koolituse osaleja teab allikaid, kust vajalikke vahendeid, tööriistu ja materjale hankida (käärid, oksatangid).
Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada puidust käevõru.
Looduses oskab leida ja korjata õiged materjalid.

Koolituse teemad:    

Töövahendite ja materjalide tutvustus
Töökäik
Lihtsa unenäopüüdja/ käevõru valmistamine
Õppepäeval valmib käsitööna unenäopüüdja ja käevõru. Töökäigus kasutame: oksi, sulgi, puidust pärle, pitsi, paelu, puuvillast kangast, liimi ja poolvääriskive.

Maksumus: 42€/ in. (sisaldab kõiki materjale).

NB!
Kes soovib kaasa võtta oma pihlaka või paju oksa ja suled, siis ole lahke!

Grupi suurus:
miinimum 8 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Tasumine ning loobumine:
osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Lektor:
Heler Põld-
herbaatik/ loodustoodete valmistaja/koolitaja/loodusgiid. Heler Põld on läbinud loodusgiidi 5 taseme koolituse, samuti loodustoodete erinevad koolitused: koolitus erinevate taime teemadega; taimede süvatundmise ja kasutamise kunst - herbaatika, 360h; loodustoodete tootearenduse ja turunduse intensiivkursus, 112h; loodustoodete valmistamine, 30h - Herbaatika ja Holistilise Fütoteraapia Koolis.
Valmistanud looduslikku kosmeetikat 7,5 a, samuti läbi viinud umbes 100 loodustoodete koolitust. Aastal 2015 pälvis Saaremaa Suveniiri konkursil 2 rahalist auhinda oma toodetega. Loodusooted valmivad brändinime HELERBA all Kuressaares koduses nõiaköögis ja nendes kasutatakse kohalikku toorainet nii palju kui võimalik. Samuti on kasutuses palju imelisi taimi, ürte, maitseaineid ja muid loodusande Saaremaa metsikust ja maagilisest loodusest!
Tooteid on võimalik soetada: Saarte Sahvrist Kuressaares, Ehtne pood Aurigas, Sirkka Nõiapood Muhus. 


Koolitusjuht: Gerli Ollino, koolitusjuht, 445 1968; 501 4291, e- post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee