Henna kulmuhooldus

Kellele: See koolitus on Sinule kui soovid omandada kulmutehniku oskused profesionaali tasemel! Koolitus on sobilik nii iluteenindajatele (kosmeetikud, juuksurid, jumestajad) kui ka inimestele, kes tunnevad suurt huvi valdkonna vastu. Kursus sisaldab põhjalikku teooriat, praktilisi harjutusi ja töid modellidega, juhendaja demotöid.

Koolitus on mõeldud õppijale, kes on eelnevalt läbinud kulmude värvimise ja modelleerimisel baasteadmised või on kursis antud teemaga.

Aeg: planeerime kui tuleb huvilisi. Kell 10.00-16.00 Maht: 8 ak tundi
Kursuse kestvus: 1 päev

Toimumiskoht: WowBrow kulmu- ja ilustuudios, aadress Ringi 4, Pärnu.

Kursuse teemad:

1. Kulmud läbi ajaloo ehk siis kulmude trendid aastast 1920 kuni tänapäevani ning ajastute mõjutused ja tagajärjed.
2. Näotüübid ning sobilikud kulmukujud
3. Kliendi kulmude analüüs
4. Anatoomia ning kulmude mõõdistamine sh.Golden Ratio tööriistaga
5. Brow Henna värvide ja toetavate toodete tutvustus
6. Henna pealekandmise ja eemaldamise tehnikad
7. Modelleerimine (ettevalmistamine, vahatamine, kitkumine)
8. Lõppviimistlus
9. Soovitused kuidas stimuleerida kulmukarvade tagasikasvamist ning milliseid soovitusi anda kliendile koduhoolduseks samuti väikesed nipid kulmumeigi tegemiseks

Õpiväljundid:
Õppija oskab kliendi kulme värvida spetsiaalselt kulmudele loodud henna värvidega, modelleerida kasutades vahatamise ja kitkumise tehnikat ning teha lõppviimistlust.

Koolitusele tuleks võtta kaasa üks modell.

Koolitaja: Kati Uustal, kulmuekspert ja koolitaja aastast 2016.
Pärnu esimese ja ainukese spetsiaalselt kulmudele suunatud WowBrow Kulmu- ja Ilustuudio looja. Koolitanud on Kati Uustal ennast kulmude, ripsmete, jumestuse kui ka depilatsiooni valdkonnas nii Eesti kui ka rahuvusvaheliste koolitajate käeall.

Grupi suurus: miinimum 3 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Maksumus: 230 eurot (sisaldab materjali).
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

 Info: Heleri Heinla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Telefon 44 51 968, 53 446 945

 <

Täida väli!
Täida väli
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
Kinnita!
Invalid Input

Maksja

(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input