Öökreemi valmistamise koolitus

Aeg: planeerimisel sügis 2022 kell 10.00-14.00.
Toimumise koht:
Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn. 12, Pärnu

Sihtrühm: Koolitusele ootame huvilisi, kes soovivad õppida vesi-õlis emulsiooni valmistamist külm-meetodil. Kasuks tuleb eelnev õli-vees kreemi valmistamise kogemus, kuid see ei ole oluline. Koolitus sobib neile, kes soovivad kreemi valmistamisega ka edaspidi tegeleda.

Eesmärk: Koolitus annab teoreetilised teadmised ning praktilise kogemuse stabiilse ja ohutu vesi-õlis emulsioon valmistamiseks külm-meetodil, kasutades selleks vaid looduskosmeetikas lubatud toorainet.

Maht: 5 tundi (5*45 min).

Õpiväljundid:  

*Koolitusel osaleja teab, mida tuleb jälgida koostisainete valikul, et tulemuseks oleks stabiilne ja ohutu emulsioon.
*Koolitusel osaleja teab, kuidas koostada korrektne retsept ning mida tuleb selle juures jälgida.
*Koolitusel osaleja oskab mõõta ja reguleerida kreemi pH-d ning teab, miks see on oluline.
*Koolitusel osaleja oskab eeterlike õlisid kasutades arvutada nendes sisalduvaid allergeene ning selle abil doseerida ohutut kogust.
*Koolitusel osaleja suudab valmistada juhendamisel stabiilse ja ohutu vesi-õlis emulsiooni külm-meetodil.

Tulemus: Koolitatav on teinud läbi vajalikud praktilised ülessanded ja valminud on öökreem. Koolituse lõpus saab tunnistuse.


Koolituse teemad:    

*Emulsiooni loomise 4 sammu
*Tegurid, mis mõjutavad emulsiooni stabiilsust ja ohutust
*Eeterlikes õlides sisalduvate allergeenide arvutamine ning ohutu kasutamine toodetes
*Külm-meetodil vesi-õlis emulsiooni valmistamise tehnika
*Vajalikud töövahendid ning hea tootmistava

Maksumus: 90€/ in. (sisaldab kõiki materjale). Õppija saab kaasa prinditud koolitusmaterjali ja kreemi.

Grupi suurus: miinimum 7 õppijat ja maksimum 10 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Lektor:

Mari Saat- looduskosmeetika toodete koolitaja. Läbi viinud mitmeid koolitusi. On õppinud ökokosmeetikuks Põlistarkuste ja rahvaravi koolis ning kosmeetika valmistamist Formula Botanica looduskosmeetika koolis (Inglismaa). Praktiseerinud looduskosmeetika valmistamist alates 2016.aastast.


Koolitusjuht: Heleri Heinla, koolitusjuht, 445 1968; 53446945, e- post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.