#gruemenu.grue

Näomaalingu koolitus

Kellele: See koolitus on mõeldud just Sulle, kes sa tunned vähemal või suuremal määral huvi näomaalingute vastu. Tänapäeval kannavad näomaalingud meelelahutuslikku eesmärki. Neid tehakse laste lõbustamiseks, täiskasvanute stiilipidudeks või lihtsalt enda käeliste oskuste proovile panekuks. 
Aeg: 16.06.2018. Koolitus on üks päev, 09.00-16.15. Kursus on laupäevasel päeval.
Maht: 9 ak. tundi

Koolituse kava:

• Värvid (värviring ja segamine)
• Värvid ja nägu
• Vahendid
• Lisa abivahendid
• Töötehnikad
• Erinevad nipid
• Maalingute tegemine
PS! Maalinguid teeme üksteise peale, eraldi modelle pole vaja kaasa võtta.

Koolituse poolt:
 värvid, švammid, pildid tehtud töödest ja osalemist tõendav dokument.
Sina võta kaasa: võimalusel sünteetilisi pintsleid (vähemalt 4 tk., näiteks vahemikus nr. 4-12). Kui oled leidnud mõne näomaalingu pildi, mida tahaks kindlasti järele proovida, siis võta seegi kaasa.    
PS! Maalinguid teeme üksteise peale, eraldi modelle pole vaja kaasa võtta.

Õpiväljundid:
Õppija tunneb erinevaid tooteid ja oskab neid kasutada;
Õppija teab töötehnikaid;
Õppija oskab teha maalinguid.

Koolitaja: Sirle Teeäär, teater Endla grimeerija aastast 1996. Teinud grimmi saates "Su nägu kõlab tuttavalt", "Suur komöödiaõhtu", "Vilde tee" jm ning filmides "Sangarid", "Vehkleja", "Perekonnavaled", jt. Töötanud aasta Norras Oslo Ooperiteatris.

Grupi suurus: miinimum 8 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Maksumus: 85 EUR
Koolitusjuht: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 1968, 53446945

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee