Näomaalingu koolitus algajatele

nägu2Kellele: See koolitus on mõeldud just Sulle, kes sa tunned vähemal või suuremal määral huvi näomaalingute vastu. Tänapäeval kannavad näomaalingud meelelahutuslikku eesmärki. Neid tehakse laste lõbustamiseks, täiskasvanute stiilipidudeks või lihtsalt enda käeliste oskuste proovile panekuks. Huvilised, kes soovivad ka edasijõudnute koolitusel osaleda, siis on võimalik registreerida mõlemale koolitusele ja saada rohkem teadmisi ja praktikat.
Aeg: 01.07-02.07.24. 01.07 kell 10.00-13.30 ja 02.07 kell 10.00-14.30. Kaks päeva järjest, esimesel päeval 4 ak tundi ja teisel päeval 5 ak tundi korraga, paus on sisse arvestatud.
Maht: 9 ak. tundi

Koolituse kava:

• Värvid (värviring ja segamine)
• Värvid ja nägu
• Vahendid
• Lisa abivahendid
• Töötehnikad
• Erinevad nipid
• Maalingute tegemine

PS! Maalinguid teeme üksteise peale, eraldi modell on vajalik 02.juulil.

Koolituse poolt: värvid, švammid, pintslid, pildid tehtud töödest ja osalemist tõendav dokument.

Sina võta kaasa: kui on, enda värvid ja pintslid.

Õpiväljundid:
Õppija tunneb erinevaid tooteid ja oskab neid kasutada;
Õppija teab töötehnikaid;
Õppija oskab teha maalinguid.

Koolitaja: Ursula Otsing on suure kogemusega professionaalne näomaalija, kes teeb oma tööd kire ja armastusega. Ursula on lõpetanud rahvusvahelise näomaalijate kooli International Face Painting School kõige kõrgema taseme; õpetab kaheksandat aastat Grimmikoolis näomaalingute erialal; on osalenud edukalt rahvusvahelistel näomaalingute konkurssidel ning koolitanud näomaalijaid ka rahvusvaheliselt.

Grupi suurus: miinimum 6 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Maksumus: 195 EUR

NB! Osaleja saab broneeringu tegemisel soovi korral valida kahe kvaliteetse näomaalingu värvikomplekti vahel, mille koolitaja koolituse toimumise ajaks kohale toimetab:
Komplekt 1, värvide palett 6 värviga + pintsel, hind 55 eurot;
Komplekt 2, värvide palett 12 värviga + pintsel + harjutusalus, hind 100 eurot.

Registreerimisel palun kirjuta kohe lisainfosse millist komplekti soovid. Tasuda saate komplekti eest kohapeal või ülekadega koolitajale. Komplekt ei ole kohustuslik osta, kuid saate kodus ja mujal, kus soov nendega teha praktikat ja harjutada.


Koolitusjuht: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 1968, 53446945

Täida väli!
Täida väli
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
Kinnita!
Invalid Input

Maksja

(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input