Näomaalingu koolitus edasijõudnutele

näomaalingKellele: See koolitus on mõeldud just Sulle, kes sa tunned vähemal või suuremal määral huvi näomaalingute vastu. Tänapäeval kannavad näomaalingud meelelahutuslikku eesmärki. Neid tehakse laste lõbustamiseks, täiskasvanute stiilipidudeks või lihtsalt enda käeliste oskuste proovile panekuks.
Aeg: 19.06-20.06.2024. Esimene päev kell 15.00-20.00, 5 ak tundi korraga, 15 minutit on paus sisse arvestatud. Teisel  päeval kell 13.00-19.45, 45 minutit paus on sisse arvestatud, korraga 8 ak tundi.
Maht: 13 ak. tundi

Koolituse kava:

• näo fookuspunktid;
• varjud ja valgus;
• luustik;
• pealuu maalimine modellile;
• Onestroke tehnikate õppimine ja maalimine;
• lõputöö kavandi koostamine ja maalimine modellile.

PS! Maalinguid teeme üksteise peale. Viimasel korral 20.06 peaks olema kaasas modell.

Koolituse poolt: värvid, švammid, pintslid, pildid tehtud töödest ja osalemist tõendav dokument.

Sina võta kaasa: kui on, enda värvid ja pintslid. 

Õpiväljundid:
Kursuse läbinu oskab näo fookuspunktide põhjal disainida ja maalida näole erinevaid kavandeid.

Koolitaja: Ursula Otsing on suure kogemusega professionaalne näomaalija, kes teeb oma tööd kire ja armastusega. Ursula on lõpetanud rahvusvahelise näomaalijate kooli International Face Painting School kõige kõrgema taseme; õpetab kaheksandat aastat Grimmikoolis näomaalingute erialal; on osalenud edukalt rahvusvahelistel näomaalingute konkurssidel ning koolitanud näomaalijaid ka rahvusvaheliselt.

Grupi suurus: miinimum 6 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.

Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Maksumus: 275 EUR

NB! Osaleja saab broneeringu tegemisel soovi korral valida kahe kvaliteetse näomaalingu värvikomplekti vahel, mille koolitaja koolituse toimumise ajaks kohale toimetab:
Komplekt 1, värvide palett 6 värviga + pintsel, hind 45 eurot;
Komplekt 2, värvide palett 12 värviga + pintsel + harjutusalus, hind 89 eurot.

Registreerimisel palun kirjuta kohe lisainfosse millist komplekti soovid. Tasuda saate komplekti eest kohapeal või ülekadega koolitajale. Komplekt ei ole kohustuslik osta, kuid saate kodus ja mujal, kus soov nendega teha praktikat ja harjutada.

Koolitusjuht: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 1968, 53446945

Täida väli!
Täida väli
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
Kinnita!
Invalid Input

Maksja

(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input