#gruemenu.grue

Enesejuhtimine ja ajaplaneerimine 08.10.2019

Aeg: 08.10.2019 algusega kell 09.30-16.30
Ajakava:
9.30-9.45  Sissejuhatus
9.45-11.00 Enesejuhtimine ja enesetõhusus.Eesmärgid ja nende seadmine. Herve Merivald
Virgutuspaus
11.15-12.45 Ajajuhtimise olemus ja võimalusedHerve Merivald
Lõunapaus
13.15-14.45 Produktiivsuse tõstmine ja ajaraiskajad .Prioriteetid ja tõhusam töötamineHerve Merivald
Virgutuspaus
15.00-16.30 Pingetega toimetulek ja tasakaalu taastamine. Õppimine. Herve Merivald
Tagasiside.
Toimumise koht:
Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Niidupargi tn 12, Pärnu, B-korpus III korrus, ruum B307
Maht: 8 tundi
Sihtgrupp: Kõik huvilised, kes soovivad ennast paremini tundma õppida ja seeläbi olla edukamad nii töös kui igapäevaelus ning kellel tuleb igapäevaselt teha otsuseid oma aja kasutamise kohta
Kursuse hind: 75 EUR, sisaldab õppematerjale ja kohvipausi
Grupi suurus: miinimum 6 õppijat, grupi komplekteerumisel täpsustab koolituse korraldaja koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumisruumi e- posti teel hiljemalt 7-5 päeva enne koolituse algust.
Majutusvõimalus: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodus Niidupargi 16, info õpilaskodu juhatajalt Siire Tõrva - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 4451963, 58607746. Ühe ööpäeva maksumus on 8 EUR.
Õpiväljundid:
Koolituse läbinu oskab ennast analüüsida, seada eesmärke ja teab oma hoiakute mõju eesmärkide realiseerimisel. Oskab ajakasutust paremini analüüsida ja aega planeerida. Saab aru stressi tekkemehhanismidest ja leida sobivaid maandamise meetmeid.
Koolituse teemad: Auditoorne töö on seotud praktiliste ülesannetega
1. Enesejuhtimine ja enesetõhusus. Eesmärgid ja nende seadmine
2. Ajajuhtimise olemus ja võimalused. Produktiivsuse tõstmine ja ajaraiskajad
3. Prioriteetid ja tõhusam töötamine . Pingetega toimetulek ja tasakaalu taastamine
4. Õppimine.

Hindamismeetod: Eneseanalüüs, grupiliikmete ja koolitaja tagasiside. Mitteeristav hindamine.
Hindamiskriteeriumid:
Õpitulemused on hinnatavad praktiliste harjutuste tulemuste ning harjutuste analüüsi kaudu, osalejatele antakse sellekohast tagasidet.
Lõpetamise tingimused:
Õpingute lõpetamiseks õppija on sooritanud eneseanalüüsi läbi praktilise harjutuse ning saavutanud püstitatud õpiväljundid.
Koolituse läbimisel väljastatakse osalejale tunnistus koos akadeemilise õiendiga.
Koolitaja:
Herve Merivald, Haridusteaduste magister, Tallinna Ülikool 2009, Sotsiaalteaduste magister, Tallinna Ülikool 2007. Juhtinud Häirekeskuses abi ja infokeskust aastatel 2004-2012. Töötanud Häirekeskuse arendusosakonna juhatajana aastatel 2012-2017. Koordineerinud abi ja infotelefonide teenuste arendamist ja väljatöötamist: Tallinna ja kohalike omavalitsuste abitelefonid, Keskkonnainspektsiooni valvetelefon, Päästeala infotelefon. Juhtinud Häirekeskuse arendustegevusi. Täiskasvanute koolitaja koolitajakogemus Häirekeskuse teenindava personali koolitamisel.
Koolituse korraldaja: Sirje Pauskar, täiendus- ja ümberõppe teenistuse juhataja; tel 55642968, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tasumine ning loobumine: Peale õppija koolitusel osalemise kirjalikku kinnitust väljastatakse arve, mis kuulub tasumisele. Alanud koolitusest loobumise korral koolituse tasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus õppijale püsib (va erijuhtudel).

 

 

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.