Töötuba: tunnete jooned läbi värvide_sügis/talv 2023

Mirk6

Aeg: K 20.12.2023
 kell 17.30-20.00, korraga 3*45 minutit, sisse arvestatud paus 15 minutit. 

Toimumiskoht: Lehola 39, Pärnu (koolitaja koolitusruumid)

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad oma loovust arendada  läbi erinevate tehnikate, kasutades värve, pliiatseid, et oma mõtteid, tundeid ja emotsioone väljendada.

Eesmärk: Iseenda väljendamine läbi loovate tehnikate, joonistamine pimesi, läbi tunnetuse.

Maht: 3 tundi

Õpiväljundid:

koolituse lõpuks on õppijal

  • valminud pilt

 Õppe sisu:

Iseenda väljendamisel läbi joonistamise, oskus joonistada ei oma mingit tähtsust. Mida vähem mõtled sellele mida tahad joonistada, seda vabamalt saad tegutseda. Oluline on lasta enda tunnetel voolata ja käsi koos pintsli/ pliiatsiga on sinu tunnete väljendus. Selliselt tunnete väljendamine/ joonistamine aitab sul endast justkui välja elada turvalisel kombel nähtavaid või varjatud tundeid. Lisaks on vaba käega joonistamine hea viis ennast tunnetada, uurida ennast hetkes, näha mis suunas oled liikumas, võid aru saada mida sa vajad või otsid. Lisaks on selline joonistamine lõbus ja vabastav. Kõik vajalikud materjalid töötoas olemas, valminud pildi saab koju kaasa.

Maksumus: 25€/ inimene (sisaldab koolitust ning õppematerjale)

Grupi suurus: kuni 8 inimest.

Lektor: Eda Mirk. Olen tegelenud enda tunnete, mõtete, emotsioonide välja joonistamisega pea terve oma elu. Teadlikult asusin tegelema sellega kui tegin oma lõputööd superviisor, coutci psühhodraama rakendaja väljaõppes. Piltideks väljajoonistatuna said lapsepõlves kogetu kuni tänase päevani koos analüüsiga. Siiani endast paremini aru saamiseks ja emotsioonide väljaelamiseks kasutan joonistamist. Olen aru saanud et joonistades mõistan ma enda vajadusi, teekonda kus olen liikumas. Joonistan nii enda isiklikke läbielamisi kui ja tundeid mis tekivad seoses minu teekonnal olevate inimeste ja olukordadega. Selline joonistamine on olnud minu isiklik teraapia jõudmaks enesearengus  sügava sisemine rahuni. Lisaks näen joonistades seda kuhu tahan edasi minna, mis mind paelub. 

Koolitusjuht: Gerli Ollino, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse täiendus- ja ümberõppe teenistuse koolitusjuht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mirk1

Mirk3

Mirk4

Täida väli!
Täida väli
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
Kinnita!
Invalid Input

Maksja

(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input