#gruemenu.grue

Amiguru loomade heegeldamine

Kellele: Inimestele, kes on huvitatud erinevatest amiguru loomade heegeldamisest. Kooli- ja lasteaiaõpetajad, ringide juhendajad, kes soovivad ennast antud valdkonnas täiendada.

Aeg: planeerimisel oktoober 2019, T ja N, kell 16.45-19.45, 4 ak tundi korraga
Maht: 30 tundi
Kursuse kestvus: 4 nädalat, 2 korda nädalas 4 akadeemilist tundi korraga.
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK) Niidupargi tn. 12, ruum A325.

Eesmärk: anda ülevaade töövahenditest, lihtsamatest heegeldamise tehnikatest, võimalustst.

Õpiväljundid:
Teab lõngade omadusi ja valiku põhimõtteid;
Teab töövahendeid ja oskab neid kasutada;
Heegeldab looma ja oskab detaile omavahel ühendada.

Kursuse teemad:

1. Töövahendite ülevaade
2. Amiguru loomade heegeldamine
3. Materjal ja vastava heegelnõela valimine
4. Heegeldamise nipid
5. Liikuvad liigesed
6. Kehaosade ühendamine
7. Erinevate detailide ja riiete heegeldamine

Tulemuslikkus: Valmib omal valitud soovil heegeldatud loom.
Kaasa võtta heegeldamiseks villane või puuvillane lõng ( erinevad värvid) sobib paremini, kui villasel lõngal on sees ka sünteetikat väheke. Heegelnõel vastavalt lõngale: 2-2,5 suurusega, jämedama lõngaga heegeldades number 3. Koolitusel tehakse eelnevalt ka väiksem töö, siis saab ka õpetaja soovitada vastavalt käekirjale ja lõnga jämedusele heegelnõela.

Koolitaja: Malle Kallus PKHK kutseõpetaja. Lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi, kunsti- käsitöö ja kodunduse erialal. Kutseõpetajana töötanud 28 aastat. Läbinud koolitusi Tallinna Kunstiakadeemias ja toitlustusalaseid koolitusi.
Grupi suurus: miinimum 6 õppijat.
Maksumus: 165€, võimalus tasuda kahes osas
Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.
Koolitusjuht: Heleri Heinla, PKHK Täiskasvanute koolituse osakonna koolitusjuht
Info: Telefon 4451968; 53446945; e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.