#gruemenu.grue

Väikelapse esmaabi

Aeg: Planeerimisel november 2020  kell 16.45-20.00 (korraga 4 ak. tundi). Koolitus registreerumiseks avatud.
Toimumise koht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn. 12, Pärnu
Sihtrühm: Koolitusele ootame kõiki, kes oma igapäevases töös/ toimetustes puutuvad kokku väikelastega (lasteaia õpetajad, klassiõpetajad, ringijuhid, lastega tegelevad inimesed, lapsevanemad, vanaemad, vanaisad jne)

Eesmärk: Koolitus annab ülevaate imiku ja väikelapse elustamisest, proovitakse nuku peal kunstlikku hingamist ning südamemassaaži. Teemaks on ka eluohtlikud situatsioonid ja seisundid ning kuidas neid vältida, verejooksud, kukkumised, traumad. Näited igapäevaelust.
Maht: 8 tundi 

Õpiväljund: Koolitusel osalenu teab sagedamini esinevad traumasid, nende põhjused ja oskab neid vältida; oskab anda esmaabi õnnetuste ja traumade korral, käituda hädaolukorras.

Koolituse teemad: 
Väikelapse haigestumine 
- Palavik, nohu, köha, kõriturse, oksendamine, kõhulahtisus, krambid, sagedamini esinevad lastehaigused
Mürgistused
- Ravimid, olmekeemia, vingumürgitus
Allergia
Puuk
Elustamine
- Uppunu, võõrkeha hingamisteedes, elektrilöök, ...
Termilised kahjustused
- Põletus, kuumarabandus, alajahtumine, külmumine
Ninaverejooks
Trauma
- Verejooksud, silmavigastus, põrutus, venitus, nihestus, luumurrud, pea-, kaela-, seljatrauma, šokk

Kursuse hind: 45 eurot/ inimene (lõplik)

Läbiviija:
 
Stella Nuust, PKHK hoolduseriala kutseõpetaja. Lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe põhikoolituse (rakenduskõrgharidusõpe). Läbitud Eesti Punase Risti poolt korraldatud esmaabiõpetajate 16h täiendkoolitus. Esmaabikoolituste läbiviimise õigus kuni 16.10.2022.

Grupp:
 Miinimum 8 huvilist   
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).
Koolitusjuht:
 Gerli Ollino, PKHK koolitusjuht, 445 1968; 501 4291, e- post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.