#gruemenu.grue

Toimetulek käitumisraskustega lastega

Kellele: spetsialistid ja vabatahtlikud, kes töötavad lastega. Lasteaia personal ja algklassiõpetajad. Võimalus on tellida ka ettevõtte koolitusena ainult oma töötajatele.
Aeg: 14.05-15.05.2020, 2 korda, Nja R kell 10.00-17.00, 8 ak tundi korraga. Sisse on arvestatud kokku 60 minutit pausi, tehakse vastavalt vajadusele.
Maht: 16 tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn 12 Pärnu

Eesmärk:
Ülevaade lapse käitumise eesmärkidest.
Ülevaade käitumishäiretest ja tegevusviisidest töös koolieelsete lastega, kellel esineb halba käitumist. Omada efektiivseid võtteid lapse abistamiseks.
Plaan täiskasvanule läbipõlemise ennetamiseks.
Kursuse teemad:
Lapse käitumine ja käitumise mõistmine.
Lapse käitumishäired. Laps ja halb käitumine.
Toimetulek käitumisraskustega.
Võtted lapse abistamiseks. Suhtlemine lapsevanematega.
Varajane sekkumine lapse abistamiseks.
Läbipõlemise ennetamine.

Õpiväljundid:
Oskab ära tunda lapse käitumise eesmärke.
Omab ülevaadet laste käitumishäiretest ja halva käitumise eesmärkidest.
Oskab lahendada erinevaid juhtumeid töötades käitumisraskustega
lastega.
Oskab ennetada läbipõlemist.

Koolitaja: Karin Luts, PKHK külalislektor/õpetaja. Baccalaureus artiumi kraad kasvatusteaduste erialal (Tartu Ülikool), magistrikraadile vastav kvalifikatsioon, 2007.
Grupi suurus: miinimum 8 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Maksumus: 112 EUR
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee

Please publish modules in offcanvas position.