#gruemenu.grue

Sefiiritortide koolitus

Kellele: õppijad, kes soovivad praktilisi oskusi sefiiritordi valmistamiseks ja kaunistamiseks. Koolitus sobib kõikidele küpsetushuvilistele
Aeg: planeerimisel juuni 2020, kell 16.30-19.30, 4 ak tundi korraga ühel päeval, teisel päeval 16.30-20.15, 5 ak tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn.12, Pärnu, õppeköök
Maht: 9 akadeemilist tundi

Eesmärk: õppija omandab oskused sefiiritordi valmistamiseks ning kaunistamiseks

Kursuse teemad:
biskviit
šokolaadi tempereerimine
kreemid
kreemi pritstehnikad
töövahendid

Õpiväljund:
Kasutab sefiiritordi tegemiseks vajaminevat toorainet, taignaid, kreeme ning omandab algteadmised erinevatest kaunistamisvõimalustest.

Koolitaja: Terje Steinberg, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitri kutseõpetaja
Grupi suurus: miinimum 7 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Maksumus: 70 EUR-i (sisaldab kõiki materjale, osalejad saavad kaasa valiku koduseks degusteerimiseks)
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).

Info: koolitusjuht Heleri Heinla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon 445 1968, 5344 6945

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee