#gruemenu.grue

Küpsetamine: keedu-, liiva- ja muretaignast küpsetised

Kellele: kõigile küpsetamise ja toidutegemise huvilistele
Maht: 6 tundi
Aeg: mai 2020, kell 16.00 - 20.30
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK), Niidupargi tn 12, Pärnu

Eesmärk: omandada oskused valmistada keedu-, liiva- ja muretaignast erinevaid küpsetisi, kooke ja saada teadmised taignate tehnoloogiast, täidiste valmistamisest ja kookide kaunistamisest.

Kursuse teemad:
Valmistamise tehnoloogia tutvustus
Taignate valmistamine, vormimine ja pooltoodete küpsetamine.
Täidiste valmistamine pooltoodetele.
Keedu-, liiva- ja muretaignast kookide valmistamine ja kaunistamine: tuuletaskud, profitroolid, aleksandrikook, sotšnik, küpsised jne.

Õpiväljundid:
• Oskab kirjeldada erinevaid keedu-, liiva- ja muretaigna küpsetiste valmistamise tehnoloogiaid;
• Valmistada keedu, liiva- ja muretaigna küpsetisi.

Tulemus: praktilise tööna on valminud keedu, liiva- ja muretaigna küpsetised.

Koolitajad: Terje Jürgens, pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja
Grupi suurus: miinimum 7 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Maksumus: 60 EUR
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).
Info: koolitusjuht Heleri Heinla, tel. 445 1968; 5344 6945; e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osaleja andmed
Maksja
(täita juhul kui tasujaks on kas ettevõte või kolmas isik)

Käesolevaga kinnitan, et soovin saada PKHK täiendus- ja ümberõppe teenistuse poolt edastatavaid koolituspakkumisi oma e-posti aadressile ja olen teadlik, et saan igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta teavitades oma soovist meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppekorraldus

Kursuse eest tasumine

  1. Kursuse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
  2. Kokkuleppel koolitusjuhiga on võimalik tasuda õppetöö eest osade kaupa.

Kursusest loobumine

  1. Kui kursusele registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest teavitada koolitusjuhti.
  2. Peale oma osalemise kinnitust koolitusjuhile (kinnitusmeil saadetakse eelnevalt kursuslase e-mailile) ei ole võimalik koolitusest loobuda. Koolitustasu ei tagastata ning arve tasumise kohustus kursuslasele jääb.
© 2018 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 12 | Pärnu | 80047 | tel +372 442 7870 | kursused[at]hariduskeskus.ee